środa, 7 marca 2012

Dobre wieści

 Dobre wieści :) Emilka będzie ponownie chodziła do przedszkola 3 razy w tygodniu - w poniedziałki i środy od 15:30 do 19:00 oraz w soboty od 8:00 do 13:00. Będę więc miała więcej luzu w tych dniach, a Emilka więcej rozrywki i kontaktu z dziećmi :) Do tej pory Mila chodziła na zajęcia tylko raz w tygodniu (w poniedziałki), ponieważ przedszkole nie dostało dofinansowania na prowadzenie zajęć adaptacyjnych. W końcu jednak udało się zdobyć pieniądze. Szkoda, że zajęło to aż 6 miesięcy ale lepiej późno niż wcale :) Teraz będę płaciła 170 zł zamiast 80 zł a więc ponad dwukrotnie więcej. Zajęć w przedszkolu będzie za to dużo więcej bo około 13 spotkań w miesiącu a do tej pory były tylko 4. Opłaca się więc ta zmiana :) W cenę wliczony jest już oczywiście posiłek – zupka i kanapki.
 Drugą dobrą informacją jest to, że Emilka dostała się do niepublicznego przedszkola nr 16, a więc do tego do którego chodzi teraz na zajęcia adaptacyjne. Zdecydowaliśmy także, że tam ją poślemy od 1 września. Nie będziemy już próbować nigdzie indziej ani składać wniosków do przedszkoli miejskich. A więc jednym słowem koniec dylematów z tym związanych :)
 Z dobrych wieści jeszcze informacja o Fabianku. Mamy za sobą kolejną kontrolę bioderek. W dalszym ciągu wszystko jest dobrze – stawy biodrowe rozwijają się prawidłowo. Następna kontrola dopiero za 5 miesięcy :)

4 komentarze:

 1. Cieszę się, że udało się wszystko pozałatwiać:) Paweł przyjedzie do Nas dzisiaj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjedzie :) Umawiał się z twoim Pawłem na 17 albo 18. A ja mam prośbę książkową - byłaby możliwość pożyczenia "Czas honoru"? :>

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli same dobre wiesci :)
  Super, ze Synek rozwija sie prawidlowo!
  Pozdrawiam cieplo!

  OdpowiedzUsuń