czwartek, 15 marca 2012

3 urodzinki Emilki

Z okazji urodzinek Emilki wybraliśmy się dzisiaj na basen. Nic jednak nie wyszło z planowanego babskiego wypadu :) Tatuś zrobił Milce niespodziankę i wziął sobie dzień urlopu aby pójść z nami na basen się popluskać :) Poszliśmy więc rodzinnie - Emilka, ja, tatuś, ciocia Ewa i Michałek. Fabianek niestety musiał zostać w domku z babcią bo ma katarek. Aby nie czuł się pokrzywdzony babcia wzięła go na spacerek ;) 
Z wyjścia na basen wszyscy zadowoleni - zarówno dzieciaki jak i dorośli :) Największą frajdę miała chyba jednak Emilka, która po prostu uwielbia wodę. Szalała w brodziku dla dzieci i zjeżdżała na zjeżdżalni, "uczyła się" pływać na dużym basenie, moczyła się w jacuzzi, skakała, nurkowała i co tylko jeszcze się dało :) Oczywiście ciężko było ją wyciągnąć z wody :) Oto kilka zdjęć z dzisiejszej wycieczki:
Moja 3-latka
Mamusia i jej córeczka
Nauka pływania z tatusiem
Nauki ciąg dalszy
W jacuzzi - od lewej ja, Emilka, Michałek, ciocia Ewa
W brodziku dla dzieci
Emilka na zjeżdżalni
Ale ja nie chcę do domu ;)
 Po obiadku Emilka idzie z tatusiem na rower do lasu więc będę może miała chwilę dla siebie. Bardzo chciałabym spisać swoje wspomnienia w związku z narodzinami Milki bo od wczoraj cały czas moje myśli błądzą wokół tego co było 3 lata temu :)

4 komentarze:

 1. Świetna zabawa:) My jeszcze nie byliśmy na tym basenie. 100 lat dla Emilki z okazji urodzin:)

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałabym czerpać taką przyjemność z wodnych zabaw, ale niestety nie potrafię pływać i panicznie boje się wody.
  tata zrobił super niespodziankę Emilce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla Corci!!!
  Super niespodzianka!

  OdpowiedzUsuń