środa, 25 czerwca 2014

Występy przedszkolne

 Wczoraj w przedszkolu grupa Emilki świętowała wraz z rodzicami Dzień Rodziców. Z tej okazji dzieci przygotowały występ, upominek a także słodką niespodziankę ;) A rodzice przybyli podziwiać swoje pociechy i ich talent artystyczny ;)

 Dzieci przebrane były za krówki oraz za kotki - tańczyły, śpiewały i grały na instrumentach zrobionych z butelek i kartonów po mleku :) Emilcia była czarnym kotem i aż dwa razy wystąpiła solo ;)

  Na końcu występów dzieci zaśpiewały rodzicom "100 lat" i wręczyły odciski swoich rączek zrobione w masie solnej ;) Ostatnią atrakcją był ogromny tort :)

  Jesteśmy bardzo dumni z Emilki i z tego, że coraz lepiej radzi sobie na scenie :) Nie widać po niej tremy a teksty mówi głośno i wyraźnie :) Na wczorajszym występie mało się uśmiechała i myślałam nawet, że była bez humoru ale okazało się iż ... po prostu była skupione ;)


  Dzisiaj czekały mnie kolejne atrakcje przedszkolne - pokazowa lekcja tańca towarzyskiego na zakończenie roku szkolnego :) Po zakończonych występach dzieci dostały od Pana od tańca pamiątkowe dyplomy i medale :) Emilka jest bardzo dumna z tego medalu :) Żal jej tylko było, że tatuś nie mógł dzisiaj jej oglądać... Ale na szczęście nagrałam cały występ i Milcia pokaże go tacie gdy tylko ten wróci z delegacji :)

  Już w poniedziałek ostatni dzień roku szkolnego - od wtorku zaczynają się wakacje. Milci ten fakt niestety nie cieszy i słyszę ciągle:
"Ja nie chcę wakacji... Nie chcę chodzić do babci... Ja chcę chodzić do przedszkola cały czas..." ;)
Mam nadzieję, że gdy już wakacje się zaczną to Emilka w końcu je polubi :)
Image and video hosting by TinyPic

8 komentarzy:

 1. Fajne są te uroczystości organizowane przez przedszkola. Już nie mogę się doczekać kiedy to ja będę chodzić i podziwiać mojego przedszkolaka. Po miesiącu chodzenia do przedszkola Oski, tak jak Emilka nie chce wakacji, nie rozumie czemu przedszkole będzie zamknięte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że już po miesiącu tak polubił przedszkole - Emilce zajęło to troszkę więcej czasu ;)

   Usuń
 2. już nie raz pisałam i bedę pisać, że Mila to urodzona artystka!
  jeszcze bedzie o niej głośno.
  ma w sobie to coś, ogromne predyspozycje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie, rok szkolny zakonczony!

  Pozdrawiam i zapraszam do nas ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja na takich występach zawsze becze :)
  pozdr i zapraszam do nas na nowe kąty www.swiatkarinki.pl

  OdpowiedzUsuń