niedziela, 16 grudnia 2012

Choinka

  Dzisiaj postanowiłam z dzieciakami ubrać choinkę :) Emilka miała super zabawę zawieszając kolorowe bombki na upatrzonych przez siebie gałązkach :) Fabianek miał jeszcze lepszą zabawę ściągając bombki powieszone przez siostrę ;) W końcu musiałam postawić choinkę z Emilką na stole aby mogła w spokoju dokończyć swe dzieło... Najważniejsze, że udało nam się skończyć przed powrotem P. z pracy. Emilka mogła więc zrobić tacie niespodziankę :)
Co do ustawienia choinki to wymyśliłam, że trzeba ją ustawić na komodzie. W pokoju niestety komód nie mamy więc musiałam wypożyczyć jedną z pokoju dzieciaków :) Patent się sprawdził - choinka stoi, Fabian do niej nie dosięga. Nawet kabel od lampek udało mi się tak zaczepić, że synek nie ma do niego dostępu :)

Emilka nie może napatrzeć się na choinkę :) Uwielbiam patrzeć na tą jej radość... Zaczynam czuć, że zbliżają się Święta :)


post signature

10 komentarzy:

 1. Sliczna choinka!
  My chyba w ten weekend ubierzemy, bo sie jakos nie mozemy odczekac :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nikt tak nie ubierze, jak dzieciaki ;)

  Przypominam o konkursie z PRYMAT i zapraszam : http://book-and-cooking.blogspot.com/2012/11/konkurs-z-firma-prymat-edycja-swiateczna.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Choinka wygląda pięknie!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Emilka jest nią zachwycona - napatrzeć się nie może :) Oczywiście bez względu na porę dnia lampki muszą być włączone ;)

   Usuń
 4. Śliczna choineczka! My ubieramy w przyszły weekend:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My już w te weekend ubraliśmy bo Mila nie mogła się doczekać ;) Spacer z nią trwał cała wieczność bo musieliśmy się zatrzymywać przy każdej choince czy światełkach wywieszonych w sklepie czy też w oknach wystawowych ;) Teraz mamy już swoje cudo świąteczne ;)

   Usuń