środa, 19 września 2012

Powrót do wirtualnrgo świata

W końcu mam ponownie dostęp do internetu! Od poniedziałku jesteśmy w trakcie "remontu" dużego pokoju. Nowe meble już stoją z przepakowanymi rzeczami a stare szafki wywiezione. W trakcie przepakowywania zrobiony został przegląd za małych ubrań i rzeczy bezużytecznych, które tylko niepotrzebnie zajmują miejsce . Dzisiaj udało się w końcu podłączyć telewizor i komputer chociaż walczymy jeszcze z listwami ukrywającymi kable... Od jutra zaczynam walkę z odkurzaniem, praniem, myciem i szorowaniem czyli z generalnymi porządkami :)
 A teraz najważniejsze czyli informacje o Fabianku. Noc po upadku minęła nam dobrze - Fabian wstał wyspany i radosny. Ja oczywiście mniej wyspana bo kontrolowałam w nocy co się dzieje z moim synkiem... USG w poniedziałek udało się wykonać bez większych kolejek i nawet do chirurga byliśmy przyjęci poza kolejką (a kolejka była ogromniasta). Najważniejsze jednak, że badania nie wykazały nic niepokojącego - wszystko jest w normie :) Uspokoiło mnie to bardzo :)
 Dzisiaj byłam u Milki w przedszkolu na zebraniu i zaliczyłam stłuczkę. Nie wiem jak to zrobiłam, że wjechałam w bok innego auta - była to ewidentnie moja wina. Nigdy nie zdarzyło mi się takie rozkojarzenie za kółkiem a jeżdżę już autem 10 lat :| A w czyje auto wjechałam? W samochód mamy Kostka - ulubionego kolegi Emilci z przedszkola... Na szczęście auta się nie wgniotły. Zdarł się tylko lakier na błotnikach... Zniżki jednak szlag trafił :( Po tej stłuczce doszłam jednak do wniosku, że muszę w końcu zmienić prawo jazdy na nowe bo jeżdżę jeszcze na panieńskie nazwisko i adres moich rodziców...
Co jednak było dzisiaj na zebraniu w przedszkolu? Na samym początku pani logopeda przekazała nam zbiór informacji odnośnie rozwoju mowy u dzieci. Dowiedzieliśmy się też jak wygląda dzień spędzany w przedszkolu przez nasze dzieciaki. Poinformowano nas również, że w czwartki dzieci mają rytmikę, raz w miesiącu jest spotkanie z Panią Muzyką (występy z filharmonii) a także raz w miesiącu występy teatrzyku kukiełkowego. Od dzisiaj Kasztanki zaczęły też wychodzić na spacery. Poza tym na zebraniu ustaliliśmy kwotę wyprawki wpłacanej na przybory przedszkolne raz na semestr (50 zł). Zostało też wybranych troje rodziców do rady rodziców - w tym ja :) Ciekawa jestem co z tego wyniknie ;)
post signature

16 komentarzy:

 1. Jakie zniżki na samochód? :) Fajnie jest być w radzie rodziców, nasza mama była przez 12 lat ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zniżki na OC za lata jazdy bez kolizji... Jestem bardzo ciekawa jak będzie z tą radą rodziców :)

   Usuń
 2. Czemu zniżki szlag trafił? To na zdarty lakier spisywałyście oświadczenia żeby poszło z OC? Może było dogadać się.
  Fajnie, że robicie remont czekam na poremontowe fotki
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie szło się dogadać bo to było auto służbowe taty Kostka :( W innej sytuacji pewnie byłaby inna opcja niż spisanie oświadczenia. I tak dobrze, że obyło się bez policji bo jeszcze mandat bym dostała :|

   Usuń
 3. Fajnie te mebelki się zapowiadaja. Kolor juz mi sie podoba. A P. jaki zapracowany. No i obok oczywiscie mały pomocnik:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Fabiana mega pomocnik był i cały czas chciał tatę wyręczać. Najchętniej to sam by powiercił dziury w ścianach i poprzykręcał śrubki a tata powinien odpocząć :) Z Fabiana typowy facet - gdy tylko usłyszy dźwięk wiertarki lub szlifierki biegnie się poprzyglądać z bliska :)

   Usuń
 4. a jaki smaczny ten srubokręt ;) dobrze, że nikomu nic się nie stało...a stłuczki to nie koniec swiata, choc zniżek szkoda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że zniżki traci się tylko na rok :)

   Usuń
 5. Wiesz, że mi się tez zdarzyło niemiłe stłuczenie? Nie wiem jak ale wjechałam w słupek i go położyłam, na szczęście mój samochód jest cały i zniżki wciąż mam.
  Wiedziałam, że Fabian jest kaloryferoodporny :) Dzięki za pocieszenie u mnie, Agula :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Damy radę i nasze dziewczyny też :)

   Usuń
 6. hehe jaki synus pomocny ! super :)
  stłuczki wszystkim sie zdarzaja :) nie Ty pierwsza i nie ostatnia :)
  I gratulacje dla nowej członkini rady rodziców :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dobrze, że się odezwałaś, bo już się martwiłam o Fabianka, ale widzę, że nie próżnowaliście przy braku internetu :)
  z Fabianka prawdziwy mężczyzna, już zabiera się za majsterkowanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam patrzeć jak Fabian próbuje pomagać tacie :) Jest to strasznie rozczulający widok :)

   Usuń
 8. Nie mogę się doczekać aż zobaczę efekt Waszych rewolucji:)
  Cieszę się, że z Fabiankiem jest w porządku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że w końcu do nas zawitacie :) Wczoraj nawet mi się śniłaś z brzuszkiem :)

   Usuń