poniedziałek, 15 września 2014

W lesie

W niedzielę wybraliśmy się do lasu na grzyby. Grzybów wprawdzie wielu nie znaleźliśmy ale udało nam się nazbierać trochę jagód ;) Emilka sumiennie każdą znalezioną jagódkę wrzucała do pudełka i naprawdę dużo przyjemności sprawiało jej ich wynajdywanie...

 Fabian natomiast zajął się wyszukiwaniem co chwilę nowej gałązki i stawaniem na ściętych pniakach. Jednym słowem - nie interesowały go ani grzyby ani jagody a poszukiwanie przygód ;) Ewentualnie wyjmowanie grzybów z wiaderka ;)


 Może następnym razem uda nam się znaleźć więcej grzybów ;)
Image and video hosting by TinyPic

8 komentarzy:

 1. A słyszałaś o ostrzeżeniach dotyczących choroby zwanej chyba blokowanie. ...można się nią zarazić jedząc właśnie jagody...podobni jest przenoszona przez leśne zwierzęta. .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak słyszałam ale z tego co wiem zarazić się nią można jedząc niemyte owoce. My jagódki zebraliśmy, zawieźliśmy do domu a tam umyliśmy i dopiero wtedy zjedliśmy :)

   Usuń
 2. Bąblownica miało być;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyprawa na grzyby pewnie następnym razem bardziej się powiedzie :)
  M.

  OdpowiedzUsuń
 4. na grzyby lubiłam chodzić, ale na jagody nie. zbyt mozolne to zrywanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My szybciej jagód nazbieraliśmy niż grzybów ;)

   Usuń
 5. A nie boisz sie kleszczy? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boję się ale kleszcze tak naprawdę są wszędzie - Mila miała kleszcza z parku a Fabian z ogródka babci... Po powrocie z lasu jest zmiana ubrań i oglądanie maluchów czy nie przyniosły "gościa" i oczywiście wyczesanie włosów...

   Usuń