sobota, 6 września 2014

Kolejny rok...

 Wczoraj razem z P. świętowaliśmy naszą kolejną rocznicę ślubu :) To już 6 lat od kiedy powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK przed urzędnikiem Urzędu Stanu Cywilnego i 5 lat od momentu ślubowania sobie przed Bogiem i całą rodziną :) Staż małżeński liczymy od ślubu cywilnego ale najmilej wspominamy ślub kościelny i wesele :) Może dlatego, że w tym ważnym momencie była z nami nie tylko rodzina ale również owoc naszej miłości - Emilka :)

 Na zdjęciach w plenerze bawiliśmy się świetnie zarówno my jak i nasi świadkowie oraz mała Emilcia :) Były spacery, bieganie, odpoczynek na ławce, wspinaczka, pływanie łódkami, skakanie, huśtawki i noszenie na rękach ;) Świadkowie ryzykowali nawet zamoczenie przechodząc z jednej łódki do drugiej na środku jeziora ;)


  Nie mogę się nadziwić, że to już tyle lat minęło. Emilcia urosła, rodzinka powiększyła się o Fabianka a My dalej razem pomimo lepszych i gorszych dni... Wiadomo - nie zawsze może być cukierkowo i różowo (zwłaszcza z moim charakterkiem) ;) Ważne aby móc na sobie polegać i umieć czasem iść na kompromisy a po kłótni szybko się pogodzić. I przede wszystkim aby okazywać sobie miłość a nie tylko o niej mówić...
Emilka bardzo lubi oglądać nagranie ze ślubu i dumnie opowiada bratu, że płakała w kościółku i butka zgubiła i że ciocia ją niosła na rączkach :) A on wtedy u mamy w brzuszku był... Jakoś nie może zrozumieć, że Fabiana jeszcze wtedy nie było - nawet w brzuszku mamy ;) Uwielbiam słuchać tych jej opowieści...
Image and video hosting by TinyPic

7 komentarzy:

 1. Gratulacje, szczęścia i wytrwałości:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale z Emilki był pulpecik :)
  rozkoszna :)
  mogłabyś kiedyś zrobić taki wpis sentymentalny z Emilką w roli głównej :)))
  ps. a wydajesz się być taka łagodna, spokojna. pozory mylą? ;)
  najlepszego i samych wspaniałości na następne lata!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mila w pewnym momencie to była fałdka na fałdce ;) Wyglądała jak napompowana ;) Fajny pomysł podsunęłaś z tym sentymentalnym wpisem - do tej pory pisałam tylko o porodzie i trudnościach z karmieniem a późniejsze miesiące/lata nie były uwzględniane :)
   Oj nie jestem spokojna - straszna ze mnie złośnica i uparciuch. Zawsze musi być na moje a jak zbliża mi się @ to humory mam gorsze niż w czasie ciąży ;) Moi rodzice są zawsze pełni podziwu, że P. ze mną wytrzymuje ;) Na szczęście ugodowy z niego facet ;)

   Usuń
 3. Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te zdjęcia z Emilką są takie urocze!
  Szczęścia, miłości i wytrwałości w kolejnych latach Wam życzę!

  OdpowiedzUsuń
 5. wytrwałości i miłości na dalsze długie lata :)

  OdpowiedzUsuń