piątek, 29 sierpnia 2014

Trójmiasto

 Już prawie koniec wakacji. Pora zatem na ostatnią fotorelację z naszego urlopu :) Tym razem dotyczy ona tego co robiliśmy gdy padał deszcz albo niebo było bardzo pochmurne i nie pozwalało na plażowanie... Czas ten wykorzystywaliśmy głównie na spacery po plaży ale nie tylko. Udało nam się również pospacerować po starówce w Gdańsku i przyjrzeć się atrakcjom Jarmarku Dominikańskiego. Skusiliśmy się nawet na przejażdżkę największym w Europie mobilnym kołem widokowym, które pozwoliło nam na podziwianie panoramy miasta z wysokości 55 metrów. Najpewniej na tej wysokości czuła się Emilka ;)

 Udało nam się też pospacerować Monciakiem w Sopocie :) Te spacery przeważnie zaczynały się lub kończyły na plaży oczywiście :)

  Urlop w Trójmieście spędziliśmy bardzo miło nie tylko dzięki miejscom, które udało nam się zobaczyć. Było cudownie przede wszystkim dlatego, że mogliśmy spotkać się z rodzinką z Sopotu i ze znajomymi z Gdańska :) Szkoda, że tak rzadko mamy okazję się spotkać i porozmawiać... Kochani dziękujemy Wam za mile spędzony czas i za gościnę :* Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w Olsztynie ;)

 Wakacje się kończą a wraz z nimi lato. Zbliża się jesień i rozpoczęcie roku przedszkolnego. Już w poniedziałek Emilka wędruje do przedszkola. Fabianek niestety jeszcze do niego nie pójdzie - pediatra stwierdziła u niego dzisiaj świnkę... :|
Image and video hosting by TinyPic

4 komentarze:

 1. uwielbiam trójmiasto.
  kiedyś miałam plan, by tam azmieszkać. może kiedyś...

  OdpowiedzUsuń
 2. Trójmiasto ma w sobie pewien urok, ale wolę Bydgoszcz :P
  Zdrówka dla Fabianka.
  P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi Bydgoszcz i Poznań nigdy nie przypadły do gustu ;) Może widziałam tam nie te miejsca co trzeba ;)

   Usuń