niedziela, 24 sierpnia 2014

34/52

 Skończył się nam urlop. Emilka i Fabian wracają więc od jutra na pół dnia do babci. Przed nimi ostatni tydzień wakacji a już za 7 dni rozpocznie się przedszkole. Po 3 tygodniach spania do woli, wieczornych szaleństw do upadłego oraz całego dnia spędzanego z mamą i tatą ciężko będzie się dzieciakom przestawić na poranną rutynę... Zresztą nie tylko Emilce i Fabiankowi będzie ciężko powrócić do "obowiązków" ;)
 Miniony tydzień spędziliśmy głównie na zakupach związanych z przedszkolem ;) Szafy Emilki i Fabiana wzbogaciły się o ubrania i buty w większych rozmiarach... Poza tym próbowaliśmy nacieszyć się na zapas dobą spędzaną w całości we czwórkę ;) Wyprawa do kina na Dzwoneczka, poranne przytulasy w łóżku i planowanie codziennych atrakcji bez pośpiechu dopiero po śniadanku - tak właśnie mijały nam ostatnie dni ;)

 Emilka oczywiście odlicza dni do powrotu do przedszkola i spotkania z przyjaciółmi :) Fabian natomiast raz twierdzi, że będzie chodził do przedszkola a następnym razem zapiera się iż chodzić tam nie będzie ;)
Image and video hosting by TinyPic

4 komentarze:

 1. początki sa trudne :) u nas zaczyna się zerówka i Piotruś już nie może się doczekać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie, że Piotruś chce iść do szkoły :) Emila na razie twierdzi, że będzie cały czas chodzić do przedszkola i o szkole nie chce słyszeć ;)

   Usuń
 2. a Fabiś do tego samego p-la co Emilka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak do tego samego. Emilka będzie w grupie starszaków a Fabiś w maluszkach ;)

   Usuń