wtorek, 4 lutego 2014

Urodziny Emilki

 Zbliżają się 5 urodziny Emilki - jejku jak ciężko uwierzyć mi w to, że skończy ona już tyle lat... Ani się obejrzę jak pójdzie do szkoły, gimnazjum itd. a ja, jej mama, przestanę być dla niej najważniejsza... A jeszcze przed chwilką była taka malutka, bezradna, bez własnego zdania. Teraz jest już osóbką, która coraz częściej okazuje swój charakterek - umie powiedzieć czego chce i bardzo stanowczo to oznajmiać. Jej mądrości powalają nas często na kolana :)

 Wprawdzie do tego ważnego dnia jeszcze ponad miesiąc ale 5 urodziny to nie byle jakie wydarzenie - Emilka ma już swoje przyjaźnie, marzenia i pragnienia :) Bardzo zależy jej na tym aby na urodzinki zaprosić przyjaciół z przedszkola. Najchętniej zaprosiłaby całą grupę Łabędzi oraz kilkoro przyjaciół spoza przedszkola.... Niestety zrobienie imprezy dla aż tak dużej ilości dzieci jest chyba za dużym wydatkiem i będziemy musiały wybrać tylko najlepszych przyjaciół Milki. Narazie szukam ciekawego miejsca na imprezę urodzinową dla przedszkolaków - robię rozeznanie w ofertach, cenach i warunkach. Mam nadzieję, że znajdę coś ciekawego w dobrej cenie i marzenie Milki się spełni - będzie miała przyjęcie urodzinowe dla przyjaciół :)
Może czyta mnie ktoś z Olsztyna i podpowie mi jakieś fajne miejsce na taką imprezę? :)

 Na koniec jeszcze Miluśka z karteczką walentynkową dla kolegi z  przedszkola:
Image and video hosting by TinyPic

11 komentarzy:

 1. Ulalala to już ten etap, że się Walentynki wręcza? Matko, jak te dzieci szybko dojrzewają :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mila pytała mnie o co chodzi z Walentynkami - powiedziałam jej m.in. że komuś kogo się bardzo lubi wręcza się tego dnia kartkę z serduszkami :) Mila zdecydowała więc taką zrobić dla kolegi :)

   Usuń
 2. Takie urodziny w jakiejś sali zabaw to świetna sprawa! My ostatnio organizowaliśmy dla Oskara i się wszyscy świetnie bawili nie tylko dzieci ale i dorośli. Nie jest to tanie ale warto dla radości dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że znajdę ciekawe miejsce ;) Chociaż od sali zabaw wolałabym jakąś salę i animatora, który zajmie dzieci w jakiś kreatywny sposób :)

   Usuń
  2. U nas było tak, że Dziewczyna, która ma salę zabaw zajmuje się dziećmi podczas takiej imprezy. W zależności od wieku maluchów proponuje im różne zabawy i to mi się bardzo podobało.

   Usuń
 3. ależ pannica z niej już :) za szybko te dzieci rosną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak stanowczo za szybko - nie zdążyłam się nacieszyć tą jej maleńkością, jej najmłodszymi latami... Myślałam, że przy Fabim będzie lepiej ale kurcze jakoś jeszcze szybciej ucieka czas :|

   Usuń
 4. My robiliśmy 4urodziny w figlolandi na batcza i sobie chwale. Cala gruba przedszkolna przyszłam. W tym roku też robimy tam. Termin już ustalony :) karolibu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiałam nad Figlolandią :)

   Usuń