sobota, 15 lutego 2014

Bal przebierańców

 Tydzień temu byliśmy na balu przebierańców w Strefie Rozwoju. Impreza była po prostu świetna - 2 godziny wypełnione muzyką, tańcem i zabawami. Nie zabrakło kaczuszek, węża, tańca z szarfą czy przechodzenia pod liną :) Panie animatorki umiejętnie zabawiały dzieciaki i wciągały rodziców do zabawy :)

 Fabianek początkowo był zawstydzony i tańczył tylko u mnie na rękach - lekko nie było bo swoje już waży ;) Na szczęście w końcu się rozruszał i wtedy cały parkiet był jego - tańczył na paluszkach i wywijał pupą w prawo i lewo :) Był to jego pierwszy prawdziwy bal więc miał prawo na początku czuć się zagubiony ;)

 Emilka od początku brała udział w zabawie - śmiało dołączała do kółka tancerzy czy utworzonego pociągu ;) Wirowała na parkiecie ze mną, solo a przez chwilę nawet z nowo poznaną koleżanką :)

 W połowie zabawy nastąpiła 15 minutowa przerwa na odpoczynek i nabranie mocy przed dalszymi szaleństwami. Były soczki, ciasto i różne ciasteczka a więc to co dzieci uwielbiają ;) Nie zapomniano także o rodzicach i ugoszczono nas pyszną kawusią abyśmy mieli siły dotrzymać dzieciom kroku na parkiecie ;)

 Po 2-godzinnej zabawie byliśmy wszyscy zmęczeni ale dzieciaki i tak niechętnie wracały do domu :) Pocieszeniem przy rozstaniu były naklejki i lizaczki rozdawane przy wyjściu ;) Jednym słowem - była to naprawdę bardzo udana impreza :) Dawno się tak nie wybawiliśmy ;)
Image and video hosting by TinyPic

12 komentarzy:

 1. Ale super stroje, wyglądaliście wszyscy bosko :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Nawet mój debiut w malowaniu twarzy był znośny - pająk się podobał :)

   Usuń
 2. ale z Was diaboliczna rodzina, jedynie P nadał koloru :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna strawa taka zabawa rodziców z dziećmi. Niedawno z mężem na ten temat rozmawialiśmy, że jak maluchy podrosną to koniecznie musimy coś podobnego dla nas znaleźć. Cudownie wyglądaliście!!! No i masz śliczne dzieciaczki:) Gorąco pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Ja nigdy nie byłam fanką takich rozrywek ale przy dzieciakach mi się odmieniło ;)

   Usuń