poniedziałek, 24 lutego 2014

Konkurs

 Zbliżają się 2 lata od kiedy zaczęłam prowadzić blog. Poza tym 15 marca Emilka skończy 5 lat. Jakby tego było mało zaraz po jej urodzinach rozpoczynam wyczekiwany przeze mnie staż :) Pogoda za oknami rozpieszcza wiosenną aurą... To wszystko nastraja mnie ostatnio bardzo pozytywnie. Postanowiłam zatem zorganizować mały konkurs na blogu, w którym będzie można wygrać wybrany fotoplakat z alfabetem zaprojektowany przeze mnie :) Wybierać będzie można z następujących plakatów:
1
2
3
4
5
6

Zasady konkursu:

1. Polub blog Detynkowo na Facebooku - tutaj lub na dole strony ;)
2. Udostępnij plakat konkursowy na Fb (link Fb) lub na blogu.
3. Złóż Emilce życzenia urodzinowe z okazji 5 urodzin - forma życzeń dowolna :) Jeżeli będzie to zdjęcie  to proszę o przesłanie go na maila detynkowo@wp.pl. Natomiast życzenia w formie pisemnej umieszczamy w komentarzu pod tym postem.
Nie zapomnij podać w zgłoszeniu numeru wybranego plakatu i adresu mailowego!
4. Termin trwania konkursu to 24.02. - 15.03.2014 do godziny 23:59.
5. Nagrodą jest wybrany fotoplakat z alfabetem w formacie A3. Nagrodzone zostaną dwie osoby. Jeden plakat zostanie przekazany osobie wylosowanej a drugi trafi do autora najfajniejszych naszym zdaniem życzeń.
6. Zwycięscy zostaną ogłoszeni w ciągu 10 dni. Na dane adresowe czekam 3 dni. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.


 Osoby nie posiadające konta na Fb ani bloga również mogą wziąć udział w zabawie - wystarczy w komentarzu napisać, że się takiego konta nie posiada :)
Image and video hosting by TinyPic

4 komentarze:

 1. no to muszę popracować nad życzeniami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super i zapraszam do mnie :)
  http://babytesterki.blogspot.com/2014/02/konkurs-z-dwojka-w-tle.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Emilko w dniu Twoich 5 urodzinek zyczymy Ci samych slonecznych dni, zdrowka...by spelnily sie najskrytsze marzenia. Wielu prezentów, słodyczy i przepysznych lodow, i tego co pieciolatki lubia najbardziej duzo Zabawy !!:)

  numeru wybranego plakatu:5
  adres:lewar1@op.pl

  OdpowiedzUsuń