czwartek, 24 października 2013

Plac zabaw

 Ostatnie dni rozpieszczają nas wiosennymi temperaturami powietrza :) Trzeba ten fakt wykorzystać maksymalnie. Dlatego też każdego dnia odwiedzamy nasz ulubiony plac zabaw. Jest to plac koło przedszkola Emilki i zawsze po 15:00 jest na nim mnóstwo dzieci :) Emilka zadowolona bawi się z przyjaciółmi ze swojej grupy, Fabiś szaleje wśród wszystkich dzieci a ja mogę porozmawiać z dorosłymi ;) Wszyscy są więc zadowoleni i to nawet za bardzo - ciężko jest bowiem przekonać dzieci do powrotu do domu ;) Pomaga zazwyczaj informacja, że tatuś już czeka na nas w domku stęskniony :)

 Mam nadzieje, że uda nam się jeszcze długo cieszyć zabawą na placu zabaw zanim nastanie zima ;)
Image and video hosting by TinyPic

13 komentarzy:

 1. wspaniały plac zabaw.
  odkąd chodzę na nasz z E odkryłam na nowo uroki takich zabaw :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię plac zabaw bo mogę odpocząć - dzieciaki biegają a ja tylko obserwuję z ławeczki czy Fabi nie wchodzi tam gdzie nie powinien ;)

   Usuń
 2. I ja codziennie chodzę z Synkiem na place zabaw. Na szczęście wokoło mam ich bardzo dużo. Wiem, że dziecko i tam zdobywa jakąś odporność, a mama ma więcej siły, bo każdy pobyt na placu zabaw to swego rodzaju gimnastyka:) Tak swoja drogą to ładny ten Wasz plac zabaw:) i zdjęcia prześliczne!:) Gorąco pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Największą zaletą tego placu jest to, że jest dobrze ogrodzony - Fabi sam z niego nie wyjdzie a pieski nie mają tam wstępu :) Dodatkowo są atrakcje zarówno dla mniejszych jak i większych dzieci ;) Chociaż Fabian nie bardzo chce się bawić w części dla najmłodszych :)

   Usuń
 3. dobra pogoda to podstawa dobrego humoru :)
  My rowniez uwielbiamy zabawy na placach zabaw :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. My też - najlepszy sposób na wymęczenie dzieciaków ;)

   Usuń
 5. U mnie też jest dosyć fajny plac zabaw, mój syn go bardzo lubi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez placu zabaw ciężko byłoby dziecko jakoś zająć na powietrzu ;)

   Usuń
 6. Ojj moje Bączki też nie dają się łatwo do domku zaciągnąć przy takiej cudownej pogodzie, swoją drogą mogła by trwać itrwać:) jest przepięknie, cieplutko achh tylko wzdychać:)
  zawodkobieta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Też mam nadzieję, że słonko zostanie z nami jak najdłużej ;)

  OdpowiedzUsuń