niedziela, 22 września 2013

Spotkanie Mam Blogerek w Olsztynie - relacja

 Minęły już 3 tygodnie od spotkania Mam Blogerek w Olsztynie a wspomnienia są nadal bardzo wyraźne :) Miałam okazję poznać osobiście mamy (a nawet dzieci) znane ze świata wirtualnego. Udało mi się również poznać dużo nowych blogów i wspaniałych kobiet (mam) je piszących :)

 Spotkanie odbyło się 1 września 2013 roku o 13:00 w Chilli Bar. Rozpoczęło się ono od krótkiego przedstawienia się każdej z uczestniczek i jej bloga. Towarzyszyła temu degustacja pysznej bezkofeinowej kawy organicznej Lani Coffee oraz słodkości z cukierni Cukiernia Śnieżka.

 Po tym wstępie nastąpiła krótka przerwa na pogaduchy przy stole i rozdanie prezentów od firmy NUK.

 Następnie odbył się wykład Pani dietetyk z Poradni dietetycznej Dietic, która opowiedziała nam o prawidłowej diecie dziecka. Ostrzegła nas również przed produktami niezdrowymi m.in. słodkimi kaszkami, jogurtami, napojami gazowanymi...

Kolejnym punktem programu był przepyszny obiadek.

 Po obiedzie Tekstualna wygłosiła wykład na temat blogowania i pracy czyli jak znaleźć czas na wszystko. Mam nadzieję, że jak w końcu znajdę pracę to i mi uda się wszystko tak ładnie połączyć ;)

 Na koniec to co wszyscy bardzo lubią a więc konkursy i losowanie nagród :) Poza prezentami od sponsorów, które otrzymały wszystkie uczestniczki udało mi się jeszcze wylosować drewniane autko dla Fabiego i książeczkę "Wyciskanki dla dziewczynek" dla Emilki :)

 Bardzo spodobało mi się to, że w spotkaniu zostały uwzględnione dzieciaki. Przewidziane były dla nich atrakcje: kartonowe domki do malowania i farby w sztyfcie podarowane przez firmę Instant. Farby po prostu cudowne i bardzo ucieszył nas ich widok w jednej z toreb z prezentami ;)
Kolejną atrakcją dla dzieci były zabawy z Animatorkami z Happy Moments. Emilka była po prostu zachwycona tak spędzonym czasem i co jakiś czas wypytuje mnie kiedy znowu pójdziemy na takie spotkanie z "ciociami" ;)
Zdjęcia ze strony http://www.happymoments.com.pl/
 Fabiś tak się zmęczył i zrelaksował, że zasnął na mięciutkiej kanapie restauracji ;)

 Mam nadzieję, że OlaEmillia i Agata czyli Olsztyńskie blogerki wkrótce zorganizują kolejne tak fajne spotkanie, w którym będę mogła wziąć udział :)

 Spotkanie zostało pięknie uwiecznione na wielu zdjęciach wykonanych przez Michała Wit Kowalskiego. W tym na zdjęciu grupowym, które na pewno znajdzie się w moim albumie :)

 Oczywiście i ja swój aparat wzięłam. A razem z nim P. aby zdjęcia robił i dzieci pilnował ;)

 Partnerami spotkania byli: Chilli BarPalarnia Kawy Lani CoffeeCukiernia ŚnieżkaStudio ABBibi DreamsTulankiLenny LambFloslekBluboMonika MadejekMała MamaZakamarkiPupusPoradnia Dietetyczna DieticPat&Rub by Kinga RusinBIBI, KartolandiaHappy MomentsMoja Mama i JaOri PolskaNUKGrupa Wydawnicza PUBLICATTinca TincaOCEANIC,  BARABASPan MonkINSTANT,MamineWOMAR ZaffiroLittle Rose & Brothers
Image and video hosting by TinyPic

6 komentarzy: