czwartek, 5 września 2013

Drewniana rocznica

 Świętujemy dzisiaj z P. naszą 5 rocznicę ślubu :) Podobno rocznica ta określana jest mianem drewnianej ;) Oczywiście z racji tego, że ślub cywilny i kościelny braliśmy rok po roku to jest to również nasza 4 rocznica ślubu ;) Nasz staż małżeński liczymy jednak od momentu ślubowania sobie jako mąż i żona oraz założenia symbolicznych obrączek na serdeczne palce - czyli od momentu ślubu cywilnego...

 Oczywiście ślub kościelny był dla nas równie ważny :) Tym bardziej, że tym razem towarzyszyła nam cała rodzina na czele z Emilcią ;) Był to najcudowniejszy sposób uczczenia naszej pierwszej rocznicy ślubu - ślubowanie sobie przed Bogiem :) Przez te 5 lat naszego wspólnego życia dużo się wydarzyło. Przede wszystkim udało nam się stworzyć rodzinę o jakiej zawsze marzyłam - rodzinę z dwójką dzieci :) Posiadanie dzieci zmieniło nas i pozwoliło się poznać z innej strony. Nie zapominamy jednak o tym, że więź między nami małżonkami również jest bardzo ważna. Przecież dzieci kiedyś dorosną i się usamodzielnią a My ponownie zostaniemy we dwójkę ;) Staramy się zatem raz na jakiś czas spędzić miło czas tylko we dwoje. Są to wyjścia do kina czy też do restauracji a także wspólne oglądanie filmów gdy dzieciaki już zasną ;)

 Oczywiście nie jesteśmy małżeństwem idealnym - zdarzają nam się sprzeczki czy też różnice zdań. Jak chyba każde małżeństwo miewamy chwile lepsze i gorsze. Najważniejsze jest jednak to, że tych lepszych chwil jest dużo więcej :)
Przez te 5 lat nie zmieniło się to, że się kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie - kocham Cię Misiaku :*
Image and video hosting by TinyPic

14 komentarzy:

 1. Oby tak dalej!

  Gratulacje i szczęścia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego dla Was Kochani! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego i kolejnych taki piątych rocznic :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie, pięknie, pięknie. :)
  Wszystkiego dobrego dla Was na kolejne lata :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie to napisałaś. Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 6. najlepsze życzenia, byście tych chwil sam na sam mieli jak najwięcej i mogli cieszyć się soba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczęścia życzę! 5 lat to już sporo ;) Przy okazji pragnę Cię zaprosić do wzięcia udziału w moim rozdaniu z okazji roczka bloga! Do wygrania dwa zestawy kosmetyków (i nie tylko) :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ale się wzruszyłam - Pani Młoda karmiąca piersią - cudowne :) oczywiscie wszystkiego dobrego dla Was i dużo miłości i łask Bożych

  OdpowiedzUsuń
 9. wszystkiego dobrego na kolejne lata!

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękujemy Wszystkim za życzenia i miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń