sobota, 13 kwietnia 2013

Fotorelacja z urodzin

 Byliśmy dzisiaj na 4 urodzinach koleżanki Emilki - Oliwki. Na imprezie było sporo dzieciaków więc Emilka i Fabian wyszaleli się w najlepsze. Oczywiście pierwsze minuty minęły pod znakiem "wstydzę się i nie odstępuję mamy nawet na krok" ;) Etap zawstydzenia na szczęście szybko minął. Fabiankowi spodobało się  bardzo malowanie kredą po tablicy a następnie ścieranie malunków :) Emilcia natomiast biegała z dziewczynkami po mieszkaniu albo chowała się w namiocie :) Żadne z dzieci nie było chętne do powrotu do domu ;) Gdy jednak w końcu udało nam się wrócić to po szybkiej kąpieli dzieciaki zasnęły w ułamku sekundy ;)

 Przy okazji wizyty u Oliwki udało nam się zdobyć zdjęcia z urodzin Emilki :) Dobrze, że Ula z Danielem pstrykali wtedy fotki. Gdyby nie oni to poza kilkoma zdjęciami z tortem nie mielibyśmy czym podratować wspomnień za kilka lat :) My niestety nie mieliśmy wtedy czasu na robienie zdjęć... Jakoś tak chaotycznie zorganizowałam się na urodziny Emilki - a raczej nie zorganizowałam się ;) Pewnie to przez to pieczenie i ozdabianie tortu. Mam nadzieję, że na urodziny Fabianka uda mi się lepiej wszystko rozplanować i zorganizować :) A oto kilka zdjęć od Uli i Daniela:


post signature

8 komentarzy:

 1. ach te kinderprzyjęcia!
  wierzę, że dzieciaki się wybawiły.
  my wczoraj dzień spędziliśmy poza domem i cała nasz trójka padła wieczorem.
  dziś piękna i słoneczna pogoda od rana i planujemy cały dzień spędzić poza domem na zewnątrz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś wspaniałą, zapracowaną, kochającą mamą - co do tego, nie mam wątpliwości! Za tak wspaniale wykonywaną pracę nominuję Cię do Liebster blog! Szczegóły tutaj:
  http://aleksandra-kropka.blogspot.com/2013/04/bardzo-bardzo-sie-ciesze.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne fotki! Uwielbiam te Twoje uśmiechnięte dzieciaki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale imprezy! Nie mogę się doczekać kiedy zaczniemy z Bułką bywać i przyjmować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. :)) Same szampańskie zabawy za Wami:)) Buziaki wielkie:**

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że to były wyjątkowe chwile! i wyjątkowe urodziny!

  Ściskam:)

  OdpowiedzUsuń