środa, 14 stycznia 2015

2/52

 Miniony tydzień obfitował w wydarzenia. Po pierwsze wyprawa na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w celu wrzucenia pieniążków do puszki a przy okazji skorzystanie z organizowanych atrakcji. Fabianek po raz pierwszy odważył się na przejażdżkę konną i to od razu na prawdziwym koniu a nie kucyku ;) Do tej pory jakoś nie miał odwagi zmierzyć się z tym zwierzakiem...

 Drugim ważnym wydarzeniem był wczorajszy bal karnawałowy organizowany w przedszkolu. Emilka zdecydowała się przebrać za aniołka a Fabianek za Batmana. Dzieciaki świetnie się bawiły - Emilka z innymi starszakami na sali gimnastycznej a Fabiś z grupą maluszków w swojej sali przedszkolnej. Pod koniec balu wszystkie grupy spotkały się jednak na sali gimnastycznej na wspólne dwa tańce i Emilce udało zatańczyć się z braciszkiem ;) Pani z grupy Fabiana opowiadała, że jest on bardzo odważny i chętny do zabawy - brał udział we wszystkich organizowanych zabawach i zgłaszał się do każdego konkursu. Pani nie zdążyła nawet zapytać kto jest chętny do konkursu a Fabiś wychodził na środek sali i mówił "No to ja!" ;)

 Dzisiaj w przedszkolu czekały na dzieci kolejne atrakcje - Dzień Buraka. A co za tym idzie poznawanie ciekawych informacji na temat buraka, zabawy z nim związane i pyszne dania buraczane - w Emilki grupie przygotowane przez dzieci :)
Image and video hosting by TinyPic

4 komentarze:

 1. Zuch z Fabianka:)
  Piękne masz dzieciaczki :*
  Zawsze jak patrzę na Fabianką i Emilkę myślę sobie jak moje dzieci będą wyglądać, czy też będą się tak kochać jak Twoje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem przekonana, ze Maja i Olivier też zapałają do siebie taką miłością :)

   Usuń
 2. Dzień Buraka? - pierwsze słyszę, ale pomysł mi się podoba:) Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przedszkolu dzieciaków co miesiąc organizowany jest dzień jakiegoś warzywa lub owoce - trzeba się ubrać w jego kolorze, są potrawy z niego, dużo wiedzy o właściwościach i wartości odrzywczej a także jakieś zabawy tematyczne ;) Naprawdę super sprawa :)

   Usuń