czwartek, 24 lipca 2014

Czytajmy dzieciom

 Pod koniec czerwca w Olsztynie odbyło się po raz trzeci spotkanie blogerów organizowane przez Olsztyńskie Blogerki - a dokładnie przez Olę i Sylwię. Tym razem zorganizowane zostało ono pod hasłem "Czytajmy dzieciom". Jak wiadomo temat czytania jest mi bardzo bliski więc nie mogło mnie zabraknąć w restauracji  Cudne Manowce, w której spotkanie się odbyło ;) Poza mną w tym klimatycznym miejscu pojawiło się jeszcze 13 przesympatycznych blogerek: Rodzinka z innego świata, Jej cały świat, Hubisiowo, Pani Rolnik, Z motylem na dłoni, Janiszewska.com, Meaada, The moments of life, Promyczek, Świat Doskonałka, Dziecięce Klimaty, Karolibu i Monika.

 Program spotkania "Czytajmy dzieciom" był przez organizatorki szczegółowo dopracowany. Co fajne -  rozmowy odbywały się w formie luźnych dyskusji a nie jedynie wykładów do wysłuchania. Bardzo podobało mi się to, że nie tylko słuchałam co mówi zaproszony gość ale również mogłam powiedzieć co myślę w danym temacie :) W ten oto sposób podyskutowałam sobie o kosmetykach podczas prezentacji nowości firmy Soraya oraz o książkach (papierowych i elektronicznych) z Panią Jolantą Karwowską z Fundacji Festina Lente i portalu iczytam.pl. Dowiedziałam się również o tym jakie trudności można spotkać próbując wydać swoją książkę - o czym opowiedziała nam Agnieszka Kacprzyk. Mam nadzieję, że w końcu uda jej się pokonać te przeciwności i wydać książką bo jest ona po prostu genialna :) Każda z uczestniczek spotkania miała również okazję opowiedzieć o ulubionych książkach swoich lub dzieciaczków :)

 W spotkaniu "Czytajmy dzieciom" nie zabrakło także dzieci, którym czas wypełniła twórczymi pracami i zabawami animatorka z Happy Moments. Zadowolona mina Milki jest chyba wystarczającym dowodem na to, ze bawiła się ona świetnie ;)

 Rozmowom blogerek towarzyszyła pyszna kawka a później smaczny obiadek. Nie zabrakło również prezentów i losowania niespodzianek. Ale nie tylko uczestniczki spotkania zostały obdarowane - każda blogerka przyniosła ze sobą książeczki, które zostały przekazane do biblioteki Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Brawo dla organizatorek za świetną inicjatywę!

 Spotkanie było bardzo udane i upłynęło stanowczo za szybko. Zarówno mi jak i Emilce ciężko było rozstać się z jego uczestnikami... Mamy więc nadzieję, że wkrótce uda się nam ponownie spotkać i porozmawiać :)


 Bardzo dziękuję Oli i Sylwii oraz partnerom spotkania za możliwość tak miłego spędzenia niedzielnego popołudnia ;)
Happy MomentsCudne ManowceSorayaEveline CosmeticsCarmexWydawnictwo Nasza KsięgarniaWydawnictwo OvoWydawnictwo LiteraturaWydawnictwo Znak EmotikonWydawnictwo MuzaWydawnictwo CoJaNaToWydawnictwo EgmontPapilonZakamarkiWydawnictwo Ene Due RabeFundacja Festina Lenteiczytam.pl,Meaada Hand MadeKolorowanka

 Dziękuję również wszystkim uczestniczkom spotkania "Czytajmy dzieciom"  za rozmowy i przesympatyczne towarzystwo ;)

 Zdjęcia są dziełem AsiOli i Sylwii :) Autorką niektórych jestem również ja :)
Image and video hosting by TinyPic

6 komentarzy:

 1. Widać, że spotkanie jak najbardziej udane. Kolejnym razem zapraszamy na Blogowe WOW ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że się uda - ostatnio gdy mieliście spotkanie to akurat dzieciaki ospy dostały...

   Usuń
 2. Super, że mogliście sobie porozmawiać. Sama zamieniłabym kilka słów z tą panią od Soraya.

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna sprawa takie spotkanie:-')

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się - mam nadzieję, że wkrótce będzie kolejne ;)

   Usuń