piątek, 1 czerwca 2012

Dzień Dziecka

Dziś święto wszystkich dzieci - tych małych i tych dużych :) To pierwsze takie święto Fabianka. Chciałam aby ten dzień był troszkę inny niż pozostałe dni ale pogoda pokrzyżowała nam plany. Jesteśmy zmuszeni do siedzenia w domu przez padający deszcz... Ale nic to ;) Nie psuje nam to humorków i mam nadzieję, że i tak uda nam się miło spędzić dzisiejszy dzień. W końcu Dzień Dziecka można świętować cały rok bo dzieciaczki to moje oczka w głowie i staram się aby każdy dzień był przez nie miło spędzony ;) A może jutro pogada się poprawi i uda nam się pojechać do Strusiolandii pooglądać zwierzątka...

Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim dzieciom: zawsze kolorowych snów i uśmiechu od ucha do ucha, co dzień nowych przygód i wymarzonego zwierzątka, pięknych bajek na dobranoc, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół i zawsze wesołej rodzinki! 

A tym dużym dzieciom życzę:  zdrowia, pogody ducha i miłości w otoczeniu godnych zaufania ludzi. Niech w Waszym życiu i sercu wciąż gości wiosna, a dni upływają pod znakiem zabawy i szczęścia.

5 komentarzy:

 1. Tobie, dzieciakom oraz Pawłowi również wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze i najwspanialsze.
  Buziaki dla Emilii i Fabianka:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy i również życzymy wszystkiego najlepszego dla Waszych dzieciaków, ale i dla Was też :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też życzę Wam wszystkie najlepszego, uśmiechów sto, zabawy co niemiara, morza miłości i drobnych radości:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super plany, trzymam kciuki żeby pogoda Wam tym razem dopisała i dzieci miały frajdę, wszystkiego najlepszego, buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wam rowniez slemy najlepsze zyczenia z okazji Dnia Dziecka!
  Oby jutro wyszlo slonce :)

  OdpowiedzUsuń