poniedziałek, 25 czerwca 2012

Dostawa książek i kolejne zagubione rzeczy...

Dotarła do mnie dzisiaj wygrana w candy u Cecylii rodzina i dom :) Bardzo mile mnie ta przesyłka zaskoczyła, ponieważ oprócz obiecanej książki "W Krainie Białych Obłoków" były jeszcze dwie inne książki :)  Uwielbiam czytać - ostatnio nie miałam nic nowego a nie mam jakoś weny aby zacząć czytać którąś z moich ulubionych książek po raz kolejny :) A oto co było w paczuszce:

  Ostatnio mam pecha... Zapewne pamiętacie historyjkę o zgubionej czapce Fabiana a później o zagubionym bucie Emilki. Dzisiaj okazało się, że w sobotę gdy wracaliśmy z przedszkola zgubiliśmy gdzieś Emilki plecak z przedszkola a w nim jej kapcie i ubranko na zmianę... Ten fakt zauważyłam dopiero dzisiaj gdy zbierałam się z dzieciakami do przedszkola :( Jutro czeka mnie więc wyprawa z Emilką po kapcie. No i muszę znowu jakiś plecaczek kupić... Heh nie wiem czy to pech czy może raczej moje roztrzepanie :|

4 komentarze:

 1. Ja też jestem mistrzem gubienia rzeczy, ostatnio najczęściej gubię Majki skarpetki;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widać zaczynam od większego kalibru ;) Obym któregoś dnia nie zgubiła dziecka w sklepie...

   Usuń
 2. obyś znalazła tylko czas na czytanie :)
  może plecak gdzieś jest an trasie do przedszkola lub byłyście w sklepie i go tam zostawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trasa z przedszkola sprawdzona, sklepy sprawdzone... Sprawdziłam nawet piwnicę i auto i nic :( No ale od teraz będę uważniejsza ;)
   Z czasem na czytanie ciężko bo jakoś zorganizować się nie mogę ostatnio... Mam nadzieję, że wkrótce mi przejdzie to roztrzepanie :)

   Usuń