poniedziałek, 17 listopada 2014

Pasowanie na przedszkolaka

 W piątek Fabianek został pełnoprawnym przedszkolakiem - w grupie Kasztanków odbyło się pasowanie na przedszkolaka ;)

 Emocje, które towarzyszyły mi były takie same jak przy pasowaniu Emilki. Oczywiście wiedziałam już czego się spodziewać bo jedno pasowanie na przedszkolaka już oglądałam. Byłam jednak ciekawa jak Fabian będzie zachowywał się w grupie i czy będzie czynnie brał udział w występach ;)

 Fabiś już od kilku tygodni śpiewał nam piosenki poznane w przedszkolu. Wiedzieliśmy więc jaki mniej więcej repertuar zostanie przedstawiony. Pod znakiem zapytania było jednak to czy Fabiego nie zje trema i zechce śpiewać razem z innymi dziećmi. Dzieciaki wprawdzie były lekko zagubione czy też chwilami "zawieszały" się ale jak na Maluszki wypadły moim zdaniem świetnie! Było widać, że sporo ćwiczyły i dobrze dogadują się z sobą oraz paniami... W trakcie występów były piosenki, wierszyki i tańce - można więc było zobaczyć jak dziecko radzi sobie z różnymi rodzajami twórczości ;)

 Po części artystycznej nastąpiło pasowanie, które przeprowadziła Dyrektorka przedszkola :) Z racji tego, że przedszkole kładzie duży nacisk na zdrowe żywienie do pasowania posłużyła olbrzymia pluszowa marchewka, której żaden dzielny przedszkolak się nie bał :) Na  pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom... Fabiś jeszcze w piątek musiał się nim pochwalić babci i dziadkowi :)

 Na koniec nie zabrakło niespodzianki - pysznego tortu :) Dzieciaki były zachwycone!

 Dla wytrwałych filmik z występów ;) Fabiś zostaje pasowany na przedszkolaka w 21:00 minucie filmu :)

 Już nie mogę się doczekać kolejnych występów :)
Image and video hosting by TinyPic

6 komentarzy:

 1. Ale super! Gratuluję Fabiankowi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieknie!!! kurczew u nas nic nie dzialaja w tym przedszkolu... leniwe baby ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas na szczęście dzieciaki ciągle ćwiczą jakieś utwory :) Teraz przygotowują się już do występów Świątecznych :)

   Usuń