niedziela, 16 listopada 2014

46/52

 Miniony tydzień w połowie spędziliśmy w Rydlewie - wróciliśmy dopiero w środę. Po powrocie trzeba było przestawić się na tryb przedszkolny. Tym bardziej, że Fabianka grupa intensywnie przygotowywała się do piątkowego pasowania na przedszkolaka. Emilka z podekscytowaniem czekała na występ Fabianka - przeżywała ten dzień bardziej niż my rodzice czy też sam Fabiś ;)

 Emilka i Fabian zaczęli też głośno zastanawiać się nad tym co napisać do Św. Mikołaja i o jakie prezenty prosić. Każda gazetka reklamowa z propozycjami prezentów jest przez nich dokładnie oglądana i głośno komentowana ;)
Image and video hosting by TinyPic

6 komentarzy:

 1. Nasze dziewczynki maja bardzo podobne charaktery, choć Maja młodsza.. Emilka jak zawsze pieknie wystrojona, no i korale muszą być ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie - ta sama myśl mi się zawsze nasuwa gdy zaglądam do Was :) Obie żyją w świecie księżniczek i przebieranek - 100% dziewczynki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli w domu juz macie dwojke prawdziwych przedszkolakow! :)
  Przegladanie wszelkich gazetek Miko tez zaczal jakis tydzien temu... Jego lista zyczen do Swietego Mikolaja wciaz rosnie :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas też coraz dłuższa lista ;) Tłumaczę dzieciakom, że lista prezentów może być długa ale nie oznacza to, że Mikołaj wszystkie prezenty z niej przyniesie bo ma dużo dzieci do obdarowania ;)

   Usuń
  2. hihihi i u mnie ten tekst w kolo powtarzany, Maja ma duzo cioc wiec nie bedie tak zle z nasza kieszenia ;-)

   Usuń
  3. U nas też źle nie jest na szczęście bo z rodzinka konsultuje z nami co dzieciaki chciałyby dostać wiec sporo z ich listy na pewno będzie. Ale lista wydłużać się będzie pewnie do Świąt więc nie wszystkie marzenia uda się spełnić ;)

   Usuń