sobota, 29 marca 2014

Jestę Blogerę

 Tydzień temu w sobotę wybrałam się z Emilką na spotkanie Jestę Blogerę, które odbyło się w kawiarni Cafe L'Art de Vivre w Olsztynie :)

 Przebieg spotkania był ściśle zaplanowany - spotkanie rozpoczęło się od degustacji kawy. Wprawdzie nie piję kawy innej niż rozpuszczalna ale tym razem skusiłam się na spróbowanie. O dziwo obie wypiłam do ostatniej kropli i nawet udało mi się wyczuć różnicę w smakach i aromatach. Może skuszę się w końcu na picie prawdziwej kawy :) Do kawki przekąsiłam sobie serwowane słodkości i już nic więcej nie potrzebne było mi do szczęścia ;) Był to jednak dopiero początek atrakcji.

 Pobudzona kawą "odpaliłam" laptopa i uważnie wsłuchałam się w wykład Radosława Walaugo na temat obróbki zdjęć. Warsztaty te pozwoliły mi na zapoznanie się z nowym dla mnie programem - Adobe Lightroom. Bardzo mi się ten program spodobał i gdy tylko znajdę chwilę wolnego czasu to będę się z nim bliżej zapoznawać :) Mam nadzieję, że może jeszcze jakieś warsztaty będą zorganizowane i będę mogła się doszkolić ;)

 Po warsztatach nastąpiła przerwa na swobodne pogaduchy. W trakcie rozmów można było się zregenerować wybraną przez siebie kawą i serniczkiem. Ja zamiast kawy zdecydowałam się na pyszną gorącą czekoladę, którą "pomogła" mi wypić Emilcia ;) Serniczka nawet nie spróbowałam bo od razu przejęła go Mila - podobno był przepyszny ;)

 Rozmowy zostały przerwane wystąpieniem Extremamy. Dowiedziałam się jakie błędy językowe popełniane są najczęściej przez blogerów i wyłapałam nawet te, które popełniam osobiście ;) Mam nadzieję, że uda mi się już ich unikać ;)

 Następnie ponownie powrócił czas rozmów w trakcie, których mieliśmy okazję spróbować przysmaków serwowanych przez  Cafe L'Art de Vivre. Można było wybrać jedną z wersji sałatek, panini albo cepes... Wierzcie mi wybór nie był łatwy. Jedno jest jednak pewne - na pewno wrócę tam jeszcze na panini z szynką, szpinakiem, serem camembert i żurawiną :) Mmmm było wyśmienite :)

 Nastroje wszystkim dopisywały - pogaduchy w wesołej atmosferze, pyszne jedzenie, kawka a dzieci pod dobrą opieką :) Happy Moments zapewniło dzieciom świetną zabawę i Emilka wróciła do domu bardzo zadowolona z wyprawy ze mną ;)

 Na spotkaniu nie zabrakło również upominków ufundowanych przez licznych sponsorów :) Każdy z uczestników wrócił do domu z cudnymi prezentami :)

My wzbogaciliśmy się o nakrycia głowy od Mabibi i od Mama Made - dzieciaki są nimi zachwycone ;) Emilka gdy tylko zobaczyła opaskę w swoich ulubionych kolorach (fiolet i róż) od razu założyła ją na głowę i dumnie maszerowała w niej do domku :) Również dla mnie coś się znalazło - m.in. bransoletka od Oplotka oraz wodna mgiełka do twarzy i ciała od Pat & Rub.

 Na koniec spotkania przyszła pora na zdjęcia grupowe, których autorką była Natalia Jaśkowska z Fototerapia. Uwieczniła ona zresztą całe spotkanie Jestę Blogerę i wyszło jej to rewelacyjnie :)

 Spotkanie Jestę Blogerę dla aż 25 najróżniejszych blogerek i blogerów zorganizowały ExtremamaKarolibu i Nisza. Na pewno nie było to proste zadanie więc tym bardziej dziękuję, że mogłam w nim wziąć udział :)

 Podziękowania należą się również wszystkim sponsorom, którzy umilili nam ten dzień: BIBI DREAMSBIELENDABODY PERFECTCAFE L'ART DE VIVRECAHLOESTYMOFOTOTERAPIA - Natalia JaśkowskaHAPPY MOMENTSINFANTEINFAVITKOLOROWANKAMABIBIMADAME LA MODE - Mobilne SPAMAMA MADEMINISHKHANAILS & MORE MILENA WOLIŃSKA-CHMIELOLSZTYŃSKI TEATR LALEKOPLOTKAOWEE CARGOPAT & RUBPRZYDAJESIE.PLPRZYPINKA.PLRADOSŁAW WALAUGOSIOSTRA ANIATEATR IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIETIFITINCA TINCATULANKITULOKOUNCOMMONWEKTOR 77ZAKAMARKITUULI REUSED WINDHAIR DESIGN STUDIO BY EWA KOWALSKADECORTEAM.
Image and video hosting by TinyPic

3 komentarze:

  1. Nie byłam nigdy na takim dużym spotkaniu, ale z pewnością za 2 miesiące będę, więc zobaczę, jak to fajnie;)

    OdpowiedzUsuń