wtorek, 31 grudnia 2013

Prezenty

 Zbliża się koniec roku a więc pora pochwalić się wygranymi cudeńkami w różnych konkursach, rozdaniach i candy :) Jesienią szczęście dość często nam dopisywało - oto nagrody, które do nas trafiły :)

 Na blogu Pozytywne rodzicielstwo w Jesiennym konkursie wygraliśmy książkę "Trzy marzenia" Andrzeja Żubryckiego.

 W konkursie fotograficznym "Tak się bawię!" zorganizowanym przez Mrkacperowski Blog zdobyliśmy  śliczną bransoletkę od Made by Bzyq.

 Kolejną nagrodę wygraliśmy w konkursie fotograficznym "Zabawna niezabawka" zorganizowanym na blogu Ausente dreams. Jest to zestaw trzech foto-magnesów od Fabryka Magnesów :)

 W rozdawajce zorganizowanej na Facebook'u przez Baby Boom poszczęściło się nam i Emilcia wzbogaciła się o dwie piękne gumki do włosów i broszkę od OLIna ;)

 Kolejną nagrodę otrzymała Emilka od Escarabajo.pl. Jest to przepiękna bluzeczka z księżniczką wygrana w Halloweenowym konkursie fotograficznym zorganizowanym przez blog Mama mniej zapracowana :)

 W kilku konkursach próbowałam wygrać bezpieczniki mySafety. Udało mi się to na blogu Ciepełkowo w konkursie "Bezpieczeństwo - co dziecko powinno wiedzieć" :)

 Nagrodę, która Emilkę najbardziej ucieszyła udało nam się wygrać w rozdawajce zorganizowanej na blogu Moja Mała Bee - jest przepiękna lala, którą Emilka od razu nazwała Zuzia :) Od kiedy Zuzia pojawiła się u nas to od czasu do czasu wędruje z Milą do przedszkola i codziennie z nią śpi :)

 Ostatnią tego roku nagrodę wygraliśmy w rozdawajce zorganizowanej na Facebook'u przez Mama Ka i Synuś eM. Fabianek bardzo ucieszył się z reniferka - Emilka otrzymała takiego samego na Mikołajki w przedszkolu i cały czas się o niego kłócili... Gdy dotarła do nas wygrana przesyłka to Fabiś miał już swojego zwierza i kłótnie się skończyły ;) A ja się bardzo ucieszyłam z maseczek, które otrzymałam - mogłam się przy ich użyciu upiększyć na Święta :)

 Dziękujemy za wszystkie wygrane a także za możliwość wzięcia udziału w konkursach i rozdawajkach - nawet w tych, w których szczęście nam nie dopisało :)
Image and video hosting by TinyPic

4 komentarze: