wtorek, 26 maja 2015

Urodzinowo

 W zeszłym tygodniu miałam urodziny więc w weekend postanowiliśmy uczcić ten fakt na działce. Świętowanie połączyliśmy z imieninami Emilki, które wypadały akurat w dniu imprezy działkowej. Oczywiście nie zabrakło tortu ale aby było śmiesznie zapomnieliśmy o świeczkach i zamiast 32 na torcie znalazło się to co było pod ręką a wiec 33 ;) Uwielbiam takie rodzinne spotkania na powietrzu - zwłaszcza gdy obecne są dzieci w wieku zbliżonym do Milki i Fabiego :)

 Wśród gości nie zabrakło oczywiście moich teściów oraz znajomych z dziećmi :) Wspólna zabawa z Oliwką dostarczyła Emilce i Fabianiastemu tyle samo frajdy co zaglądanie do jej 4-miesiecznego braciszka Tymka :) Tymek został wielokrotnie wyściskany, wycałowany po "łapkach" a Milka trzymała go nawet na kolankach :) Wózek na spacerku pchany był oczywiście grupowo :)

 Dzieciaki biegały, wygłupiały się, próbowały grać w badmintona, bawiły się w chowanego. Była też jazda na traktorku, gra w piłkę i strzelanie z łuku :) Dorośli natomiast grillowali, rozmawiali i snuli plany wakacyjne...

 To był cudowny dzień i pełen relaks. Mogłabym każde urodziny świętować właśnie w taki sposób ;)
Image and video hosting by TinyPic

2 komentarze: