piątek, 29 maja 2015

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

 W tym tygodniu świętowaliśmy w przedszkolu Dzień mamy i taty. Z tej okazji każda z grup przygotowała dla swoich rodziców występy artystyczne oraz własnoręcznie zrobione upominki.
 We  wtorek odbyły się występy grupy Emilki - Rybek. Dzieci pięknie śpiewały po polsku i angielsku, mówiły wierszyki... Na koniec dzieci mogły przedstawić ze swoimi rodzicami jakiś krótki wierszyk. Ja z Emilką wystąpiłam z wierszem Jana Brzechwy "Samochwała". Później był czas na życzenia, uściski i na tort :)


  W czwartek Fabiś doczekał się występów swojej grupy - Kasztanków. Zanim jednak na "scenie" pojawiły się dzieci rodzice mieli okazję obejrzeć swoje portrety narysowane przez dzieci. Rysunki nie były jednak podpisane i trzeba było odgadnąć, który portret namalowało własne dziecko. Udało mi się odnaleźć dzieło Fabianka :) Po tym wstępie nastąpiła część artystyczna. Dzieci bardzo ładnie wystąpiły - były skupione, głośno śpiewały i mówiły wierszyki a nawet tańczyły... Na zakończenie panie przygotowały jeszcze jedną niespodziankę. Tym razem trzeba było rozpoznawać dzieci po ich cieniu rzucanym na rozwieszone prześcieradło :)

A to wierszyk dla taty, który Fabiś nauczył się w przedszkolu na występy.
Image and video hosting by TinyPic

1 komentarz: