sobota, 6 grudnia 2014

Mikołajki

 Mikołajki za nami. Emilka i Fabian są bardzo zadowoleni z dzisiejszego dnia i z otrzymanych prezentów :) Oczywiście już wczoraj wyczyścili swoje buty i ustawili przy drzwiach balkonowych aby Mikołaj nie musiał ich szukać ;)

 Rano zachwyceni przekonali się, że buty są pełne prezentów :) Ciężko było przekonać ich do zjedzenia śniadania i ubrania się - musieli najpierw nacieszyć się swoimi upominkami :)

 Na zabawę niestety nie było zbyt dużo czasu - czekała nas bowiem wyprawa do kina na bajkę "7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" i atrakcje przygotowane w kinie - w tym spotkanie z Mikołajem ;)

 Po powrocie do domu Fabisiowi wzrosła temperatura i zaczął gorączkować. Przespał więc całe popołudnie :( Obudził się jednak gdy przyszła babcia z dziadkiem... Ich pojawieniu towarzyszyły kolejne prezenty od zapominalskiego Mikołaja :) Emilka rozdzieliła paczuszki sama odczytując wypisane na nich imiona! :)


 Nie tylko dzisiaj Emilka i Fabianek mieli urozmaicony dzień. Wczoraj wybraliśmy się do Galerii do tzw. Krainy lodu aby dzieciaki pobawiły się z animatorami w śnieżnym krajobrazie ;)


 Jutro mamy w planach wybrać się do Parku Naukowo-Technologicznego na Bajkowe Mikołajki (szczegóły TU). Fabiankowa gorączka może jednak pokrzyżować nam plany i z atrakcji być może skorzysta tylko Emilka ze mną lub z tatą...
Image and video hosting by TinyPic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz