wtorek, 20 grudnia 2016

Prezenty dla niemowlaka

 Niemowlę bardzo łatwo zadowolić - zwłaszcza gdy nie ma zabawek po starszym rodzeństwie ;) Sara jak na razie ma trochę gryzaków i grzechotek ale świecą jej się oczka na widok grających i świecących cudaków :) Nie miałam zatem problemów z tym co wymyślić dla niej pod choinkę...
- Siostrzyczka Szczeniaczka Uczniaczka - to pluszak, który uczy poprzez zabawę. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 18 miesięcy. Dzięki 3 poziomom nauki zainteresuje każde dziecko w tym przedziale wiekowym.

- Ośmiornica HIP HOP od Smily Play - jest to zabawka, która ma zachęcić dzieci do raczkowania. Sara na razie jest oporna jeżeli chodzi o przemieszczanie się ale pogoń za tą wibrującą milutką zabawką powinna ją rozruszać ;) Wystarczy dotknąć ośmiorniczki a ta wibrując i wydając wesołe dźwięki odsuwa się od dziecka...

- Kostka edukacyjna od Smily Play - jest to zabawka, która grzechocze, wydaje różne dźwięki, świeci a do tego ma kolorowe suwaki. Każda ze ścian kostki proponuje dziecku inne atrakcje :)

- Telefon lub smartfon zabawka - zabawki udające przedmioty, których używamy na co dzień to bardzo dobry pomysł. Pozwoli to na zabawę w naśladowanie rodziców a może nawet odciągnie od naszych drogocennych telefonów ;)


- Zabawki Oball - piłeczki, gryzaki, grzechotki, autka, zwierzątka i nie tylko. Są to zabawki, które łatwo złapać w rączkę nawet najmłodszym dzieciom a do tego są wykonane z miękkiego i gładkiego tworzywa świetnie nadającego się do gryzienia ;) Piękne żywe kolory przyciągną oko niejednego maluszka ;)


 Mam nadzieję, że Sara ucieszy się z prezentów :)
Image and video hosting by TinyPic

2 komentarze: