poniedziałek, 12 grudnia 2016

Prezenty dla 7-latki

 Święta coraz bliżej i jak co roku problem z tym jakie prezenty kupić dla najbliższych aby sprawić im radość największą. Wiadomo, że dorosłym potrzeba niewiele - najważniejsze dla nas jest aby spędzić ten czas z bliskimi w miłej i radosnej atmosferze. Wystarczy wiec jakiś symboliczny drobiazg świadczący o tym, ze ktoś o nas pamiętał :) Dzieci jednak już od dawna zastanawiają się co znajdą pod choinką. Listy do Mikołaja też już napisane...
 O czym marzy 7-letnia (w sumie prawie 8-letnia) dziewczynka, która już niewiele czasu spędza na zabawie lalkami? Emilka bardzo chciałaby dostać:
- Pamiętnik na hasło firmy MATTEL - pamiętnik ten otwiera się jedynie na głos właścicielki wypowiadającej zapisane w nim hasło. Tajne zapiski są zatem zabezpieczone w 100%. Dodatkowo pamiętnik wypowiada 25 inspirujących podpowiedzi o czym zrobić wpis. Jest wyposażony w lampkę, która może świecić zwykłym światłem a także ultrafioletem pozwalającym odczytać wpisy zrobione niewidzialnym atramentem.

- Kreatywna plastelina wrażliwa na ciepło - jest to plastelina, która posiada niezwykłe właściwości: skacze jak piłka, daje się rozbić jak porcelana, rozciąga się jak guma, rwie się jak papier. W zależności od tego jaki rodzaj się wybierze może ona dodatkowo zmieniać kolor pod wpływem ciepła albo przyciągać jak magnes albo można po niej pisać światłem uv.
- Zabawki z serii "zrób to sam" takie jak błyszczyk do ust, perfumy, mydełka... Każdy z zestawów pozwala na samodzielne przygotowanie kosmetyku, który jest bezpieczny dla dziecka. Emilce najbardziej marzy się zrobienie własnego błyszczyka czy też balsamu do ust...


- Gry planszowe - gier w domu nigdy za mało. W tym roku naszą kolekcję chcemy wzbogacić o monopoly polska aby ćwiczyć z Emilką przy okazji operowanie polską walutą a także Scrabble aby móc ćwiczyć tworzenie słów.


- Kolorowanki - większość dziewczynek lubi kolorować. W Emilcia pasja ta wcale nie maleje z wiekiem. Wpadły nam w oko w tym roku kolorowanki "Polska do kolorowania" i "Mapy do kolorowania".

- Zawsze tez sprawdzi się jakiś gadżet związany z pasją dziecka. Emilka uwielbia konie i na pewno ucieszy ją książka o koniach czy też puzzle z ich wizerunkiem a nawet kubek czy jakieś ubranie z nadrukiem ukochanych zwierzaków :)

 Myślę, że takie prezenty ucieszyłyby nie jedną 7- a nawet 8-latkę ;) 
Image and video hosting by TinyPic

3 komentarze:

 1. Mamy ten pamiętnik na hasło. Myślę,że jest dobrym pomysłem dla 7-i 8-latki właśnie, bo nasza sześciolatka oszalała na jego punkcie, chciała go mieć, a teraz praktycznie się nim nie bawi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Emila już rok temu go chciała ale stwierdziłam, że jeszcze dobrze pisać nie umie więc to nie jest dobry pomysł ;) Zobaczymy jak to będzie - czy się nie znudzi szybko ;)

   Usuń
 2. Ja dla mojej ośmiolatki kupiłam zestaw do szycia dla dzieci. Jest bardzo uzdolniona manualnie, więc staram się ją w tym wpsierać. Prezent był bardzo tani (http://hapik.pl/pl/p/4M-2765-ZROB-TO-SAM-LALKA-Z-KROLICZKIEM/23480), a przyniósł bardzo dużo satysfakcji! Teraz świetnie się bawimy naszą szmacianą lalką :)

  OdpowiedzUsuń