czwartek, 15 grudnia 2016

Prezenty dla 5-latka

 Fabian ma wiele marzeń prezentowych i zmieniają mu się one jak w kalejdoskopie. Uzależnione jest to od tego co zobaczy w reklamie telewizyjnej lub u kolegów w przedszkolu. Niektóre marzenia towarzyszą mu jednak już dość długo...
- Pająk Wild Pets od Cobi oczywiście obowiązkowo z terrarium - to marzenie towarzyszy Fabianowi już od zeszłego roku. Pają ten działa w trzech trybach - porusza się, bada teren albo atakuje. W zależności od trybu pracy oczy zwierzaka świecą się na niebiesko, zielono albo czerwono

- Tor Hot Wheels kompaktowy - zabawa resorakami już od kilku lat jest jedną z ulubionych rozrywek Fabiana. Tor dla ukochanych autek na pewno ucieszy każdego fana autek. Fajną opcją jest to, że po zabawie składa się go i zajmuje on niewiele miejsca ;)

- Kreatywna plastelina wrażliwa na ciepło - jest to plastelina, która posiada niezwykłe właściwości: skacze jak piłka, daje się rozbić jak porcelana, rozciąga się jak guma, rwie się jak papier. W zależności od tego jaki rodzaj się wybierze może ona dodatkowo zmieniać kolor pod wpływem ciepła albo przyciągać jak magnes albo można po niej pisać światłem uv.

- Transformers - auto czy robot a może i jedno i drugie? Transformers pozwala na zabawę albo autem albo robotem i na rozgrywanie różnych scenariuszy zabawy. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia :)

- Figurka superbohatera - figurki superbohaterów to zabawki, które pozwolą na rozgrywanie scen z bajek i wymyślanie własnych przygód ulubionych bohaterów.
- Auta - nieważne czy to zwykłe auta czy też auta służb porządkowych czy ratunkowych. Auto chłopca zawsze ucieszy :)

Jestem przekonana, że każdy z tych prezentów ucieszy 5-letniego chłopca i wywoła uśmiech na jego twarzy :)
Image and video hosting by TinyPic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz