wtorek, 22 marca 2016

Urodziny w Telepizzy

 W niedzielę Emilka świętowała swoje urodzinki z przyjaciółmi :) Początkowo plan był taki aby zaprosić kilkoro dzieci do mieszkania ale szybko z tego zrezygnowaliśmy z powodu zbyt małej ilości miejsca... Ostatecznie zdecydowaliśmy się na imprezę w Telepizzy, którą mamy niedaleko. Zaproszonych dzieci było 6 ale niestety przez choróbska przyszło tylko 4... Było jednak bardzo wesoło i dzieci bawiły się świetnie :)

 Gdy pojawili się już wszyscy goście dzieci powędrowały do kuchni aby samodzielnie przygotować sobie pizzę - klepały więc ciasto, smarowały sosem i układały wybrane przez siebie dodatki. Gdy pizze powędrowały do pieca dzieciaki przyszły do stołu raczyć się smakołykami i opowiedzieć rodzicom co za smakołyki sobie przygotowały w kuchni. Pizza bardzo szybko przywędrowała do nas i mali pizzermani mogli zjeść swoje dzieła. Po jedzeniu nastąpił czas na gry i zabawy. Pracownica Telepizzy zabawiała dzieci - były zagadki, zabawa w kalambury a nawet owijanie kolegi/koleżanki na czas papierem toaletowym :)

 Z tortem w tym roku nie poszalałam - poszłam na łatwiznę i zamówiłam opłatek z nadrukiem aby nie męczyć się z masą cukrową ;) No ale cóż ciąża ma swoje przywileje i można sobie trochę obowiązków odpuścić ;) Emilka i tak była zachwycona gdyż na torcie były jej ulubione postacie z bajki :)

  Takie urodziny w Telepizzy to bardzo dobre rozwiązanie gdy ma się za małe mieszkanie na zaproszenie grupki dzieci :) Mamy zapewnione nie tylko miejsce ale również rozrywkę dla małych gości podczas gdy rodzice mogą sobie poplotkować... Fajnym dodatkiem jest też to, że nie musimy sprzątać po imprezie ;) Cena takiej przyjemności to 10 zł za każde dziecko i dodatkowo 8 zł od dziecka w przypadku gdy decydujemy się na opcję z pizzą :) 
Image and video hosting by TinyPic

2 komentarze: