wtorek, 8 marca 2016

Ciążowo

 Kończę właśnie 26 tydzień ciąży. Ta ciąża mija mi niestety jeszcze szybciej niż poprzednie. Co najważniejsze - czuję się świetnie a Maleństwo rośnie zdrowo. Emilka i Fabianek nadal są zafascynowani Dzidziusiem w brzuchu i nie ma dnia bez rozmów z nim czy przytulasów ;) A jest się do czego przytulać gdyż brzusio jest już konkretny a Maluszek lubi stukać do siostry i brata gdy ci do niego mówią :)
26 tc
 W końcu stanęliśmy na nogi po choróbskach, które nam dokuczały przez ostatnie 2 tygodnie. Wykorzystaliśmy zatem weekend na zrobienie kilku zdjęć. Emilka i Fabian mieli dużo frajdy z malowania po brzuchu ;) Mam nadzieję, że gdy zrobi się cieplej to uda nam się zrobić jeszcze jakieś zdjęcia w plenerze :)

 Wiemy już w końcu kto zawita do nas w czerwcu. Emilka cały czas obstawiała dziewczynkę a Fabianek chłopca - sprawdziło się przewidywanie Emilki. W czerwcu przywitamy na świecie kolejną panienkę :) Emilka jest w 7 niebie a Fabiś troszkę rozczarowany... Pocieszył go trochę wybór imienia dla siostrzyczki, która będzie nazywała się tak jak jego koleżanka z przedszkola :)

 Znaleźć imię dla kolejnej dziewczynki w rodzinie nie było łatwo. Musiało ono bowiem pasować nie tylko do nazwiska ale także do imion rodzeństwa. Z racji tego, że imiona Emilia i Fabian nie należą do popularnych również imię dla naszego trzeciego dziecka musiało takie być. Odpadły więc wszelakie imiona staropolskie... Imię Sara spodobało się całej naszej czwórce a najbardziej Fabiankowi, który ma koleżankę o tym imieniu. Ja początkowo chciałam imię Milena ale Emilka stwierdziła, że dwie Mile w rodzinie to za dużo ;) Braliśmy pod uwagę jeszcze Ninę i Klarę... Wybór padł jednak ostatecznie na Sarę i od tego momentu dzieciaki do brzucha mówią Sarunia lub Sarusia ;) Emilka zachwycona tym, że imię Sara po hebrajsku oznacza księżniczka ;)

 Gdy tylko poznaliśmy płeć Dzidziusia na ostatnim USG 23 lutego to od razu udałam się na pierwsze zakupy aby uczcić ten dzień ;) Kupiłam kilka bodziaków typowo dziewczęcych - reszta zakupów czeka na zrobienie listy ;)

 Na koniec jeszcze filmik z ostatniego badania USG - Sara wygląda na nim kosmicznie ale widać troszkę jej uśmiechy ;)
Image and video hosting by TinyPic

2 komentarze: