środa, 13 listopada 2013

Prezent dla chłopca

 Tak jak obiecałam jakiś czas temu w poście List do Św. Mikołaja podam kilka pomysłów na prezenty. Będą to tylko te podarki, które u nas się sprawdziły i zrobiły  lub robią nadal furorę ;) W pierwszej kolejności będą to prezenty typowo chłopięce.
 Największym zainteresowaniam u Fabianka cieszą się narzędzia. Skrzynka narzędziowa Bosch Klein z wiertarką - jest to obecnie zabawka nr 1, którą posiadamy od września. Fabiś bawi się nią codzinnie ;)
Zdjęcie stąd
Przez miniony rok świetnie spisywała się także gadająca skrzynka na narzędzia Maniek Złota Rączka firmy Fisher Price. Jeszcze teraz Fabiś sięga po nią co jakiś czas.
Zdjęcie stąd
Oba zestawy narzędzi wykonane są bardzo starannie. Do tej pory Fabiemu nie udało się ich uszkodzić :)

 Kolejną zabawką, którą Fabianek często się bawi są auta. Najczęściej sięga po Ambulans Fisher Price. Zabawka ta również jest wykonana bardzo szczegółowo. Dużą atrakcją jest tutaj dźwięk syreny i migajace światła, wyjeżdżajace z tyłu nosze oraz możliwość wsadzenia sanitariuszy z przodu auta.
Zdjęcie stąd
Fabianek lubi bawić się także mniejszymi autami. Resoraki i małe auta firmy Wader wykorzystywane są bardzo często przy zabawie Parkingiem dwupoziomowym z drogą 2m firmy Wader. Parking ten otrzymał Fabianek na 1 urodziny i na początku używał go jedynie do stawania i siadania. Ułożone przez Emilkę drogi zaraz rozwalał. Od jakiegoś czasu jednak synek wykorzystuje zabawkę zgodnie z przeznaczeniem. Najfajniejszą zabawą jest spuszczanie aut zjazdem z górnego poziomu i sprawdzanie, które auto jedzie dalej. Coraz częściej jednak Fabian sięga także po drogę - układa ją przy garażu bądź też oddzielnie :) Zabawka jest bardzo wytrzymała - do tej pory nie została przez Fabiana zniszczona pomimo siadania na niej i stawania a także kilkukrotnych rzutów w napadzie złości...
Zdjęcie stąd
 Ostatnią pozycją, którą chcę zaproponować są książeczki typowo chłopięce a więc z autami. Jedną z nich jest książeczka, o której wspominałam ostatnio "Garbus" Małgorzaty Gintowt.

 Jeżeli widzieliście post, w którym pisałam o planach zakupowych na tegoroczne Mikołajki i Boże Narodzenie to z pewnością zauważyliście iż planuję rozbudować Fabiana kolekcję zabawek o kolejne narzędzia Bosch Klein oraz pojazdy Fisher Price Imaginext a to hyba najlepsza rekomendacja - chęć zakupu kolejnych elementów kolekcji ;)
 Wkrotce podzielę się z Wami informacją o tym jakie prezenty sprawdziły się u nas w przypadku Emilki :)
Image and video hosting by TinyPic

12 komentarzy:

 1. o u nas też ostatnio wiertarka na tapecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. My chyba Martynce takie narzędzia kupimy bo tatusiowi podbiera ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie na pewno spodobałby się jej własny zestaw ;)

   Usuń
 3. ja w tym roku postawiłam na narzędzia. Bardzo podobne zestawy do tego, który wkleiłaś. Niestety bez wiertarek, ale myślę, że Chłopcom i tam się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno - już sam fakt posiadania narzędzi podobnych do tych które ma tata to spora atrakcja ;) A wiertarkę zawsze mozna dokupić oddzielnie ;)

   Usuń
  2. właśnie wyszłam z takiego założenia. Bo tata ma podobną skrzyneczkę. Nie ma za to wiertarki więc Chłopcy nie wiedzą co to jest i do czego. Byliby zaskoczeni :)

   Usuń
  3. A no widzisz :) U nas wiertarka była już kilka razy podbierana tacie i dziadkowi przy różnych okazjach więc okazała się niezastąpiona ;)

   Usuń
 4. no rewelacyjne :) dzieciaki były by na pewno szczęsliwe :)

  OdpowiedzUsuń